NOWOŚCI!

  • NOWOŚCI!

żelkowe

nowości

Uwielbiamy nowości, wciąż poszukujemy ciekawych propozycji słodkich upominków i wprowadzamy je na polski rynek. Tym razem mamy słodką, żelkową alternatywę popularnych przekąsek: żelkowy hot dog, żelkoburger i żelkowe sushi – z najlepszych owocowych żelek ręcznie ułożonych w specjalne opakowania.

Nasze żelkowe przekąski sprawdzą się na rodzinnym pikniku czy spotkaniu z przyjaciółmi a także podczas popołudniowych zabaw z dziećmi. Są złożone z mniejszych kolorowych żelek, łatwo się nimi podzielić, przy tym zawsze mogą służyć jako punkty zdobywane w zabawie.

Smacznego!

lizaki

w rożkach

Staramy się szukać, coraz to nowych pomysłów na oryginalną prezentację naszych słodyczy. ROŻKI Z LIZAKAMI powstawały bardzo długo, bo nie mogliśmy dojść do porozumienia w kwestii opakowania. Z pomocą przyszła nam ilustratorka Monika Suska, która tchnęła życie w nasze lizakowe rożki. Opakowania w wersji EMOI oraz RADOSNE DZIECI z VIT C trafiły już do sprzedaży i z pewnością rozweselą niejednego ponuraka.

Rożek

Chupa Chups mini

Rożek z lizakami Chupa Chups mini z witaminą C, to wspaniały prezent dla małych i dużych amatorów słodkości. Lizaki MINI to mała porcja słodyczy w pysznych smakach. 

Rożek

emoji

Wesoły i szalony rożek z WIELKIM lizakiem Chupa Chups otoczonym lizakami z uśmiechniętymi buźkami emoji. Energetyczny żółty kolor wzbudzi pozytywne emocje, a lizak XXL z gumą balonową dostarczy maksimum przyjemności. 

Hot Dog

Hotdog w pudełku z okienkiem w prawdziwie amerykańskim stylu to słodka super niespodzianka. Wygląda jak klasyczna przekąska: składa się z bułek, marynat, sosu i oczywiście kiełbasy – to 20 szt. ulubionych żelek ułożonych ręcznie w słodkiego hotdoga. Z łatwością się nimi podzielisz z przyjaciółmi :)

Masa: 100g

Żelkowy Burger

Oryginalny, 100% żelkowy burger to gratka dla wszystkich miłośników żelek. Wygląda jak prawdziwy burger: żelkowe „mięso”, „ogórek”, „ser”, „sałata” i „ketchup” to 22 żelki sprytnie ułożone w burgerowym opakowaniu. To świetny dodatek do prezentu, przekąska na piknik czy upominek. Baw się smakiem ulubionych żelek, ciesz nim razem z przyjaciółmi. Gwarantujemy, że żelkowy burger pozytywnie zaskoczy każdego.

Masa: 130g

Sushi

Sushi nigdy nie było tak słodkie. Żelkowe sushi wykonano z taką samą starannością i precyzją jak to tradycyjne. Zresztą wygląda tak realistycznie! Ręcznie pozwijane w sushi żelki umieszczamy na specjalnej tacce, nie brakuje tam również kubeczka z żelkowym wasabi. Polecamy na prezent, przekąskę a nawet randkę.

Masa: 300g

Dla każdego! Na każdą okazję!

KONTAKT

Telefon: +48 500 044 627 / +48 508 055 356
Adres: ul. Ogrodowa 1A, 05-650 Chynów
___________________
piotr.wnuk@fabrykaslodyczy.com.pl

Słodkie Bukiety

Oryginalny pomysł na podarowanie bliskim uśmiechu i radości. Kolorowe bukiety tworzone ręcznie to doskonały upominek dla każdego. Sprawdź, gdzie możesz nabyć nasze BUKIETY.