Współpraca

  • Współpraca

Nasze Bukiety

NA TWOJEJ IMPREZIE

Nasze produkty świetnie odnajdują się na wszelkiego rodzaju imprezach prywatnych i firmowych. Są doskonałym dodatkiem do nagrody na zawodach sportowych, ulubionym upominkiem dzieciaków i dorosłych. Zamiast kwiatów proponujemy słodkie bukiety na wszystkie okazje. Może to być duży event firmowy albo wieczór panieński czy baby shower – ile pomysłów tyle realizacji – dostarczymy Wam oryginalne upominki w odpowiedniej ilości w wybrane miejsce :)

Zapraszamy do współpracy.

EKSPOZYTORY

Masz sklep i chcesz wzbogacić swój asortyment o nasze słodkie upominki? Doskonale! Skontaktuj się z nami w sprawie współpracy. Pomożemy Ci wyeksponować nasz wyjątkowy produkt, mamy większe i mniejsze ekspozytory, listwy ekspozycyjne a także inne ciekawe rozwiązania ułatwiające właściwą prezentację słodkich prezentów. Ekspozytory sprawdzą się także na eventach, gdzie słodki upominek będzie odbierany przy wejściu lub wyjściu.

KONTAKT

Telefon: +48 500 044 627 / +48 508 055 356
Adres: ul. Ogrodowa 1A, 05-650 Chynów
___________________
piotr.wnuk@fabrykaslodyczy.com.pl

Słodkie Bukiety

Oryginalny pomysł na podarowanie bliskim uśmiechu i radości. Kolorowe bukiety tworzone ręcznie to doskonały upominek dla każdego. Sprawdź, gdzie możesz nabyć nasze BUKIETY.